Сребрен 925 сет со бисер

5.000 ден

SKU: 5006 Категории ,

Опис

Сребрен 925 сет , комбинација на сребро и бисер , должината на ланчето е 45 cm.

Тежина: 12,41 гр

Дополнителни информации

Големина на прстен

17, 18, 19, 20

Scroll to Top