Купи!

Сребрен 925 прстен – позлата

17,73 

SKU: 2137 Категории ,

Опис

Сребрен 925 прстен со позлата и циркони
Тежина: 3,72 гр
ПОПУСТ
EUR Евра
Scroll to Top