0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP1
Достапност 2 на залиха

1.850 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со багет циркони

Тежина: 5 гр

Големина на прстен

17.5

Back to Top
Product has been added to your cart