Сребрен 925 прстен – позлата

1.400 ден

SKU: PRS11 Категории ,

Опис

Сребрен прстен со позлата, големината на прстенот се подесува.
Тежина: 2,86 gr

Дополнителни информации

Големина на прстен

18, 18.5

Scroll to Top