Сребрен 925 прстен

1.200 ден

SKU: 26RNG Категории , ,

Опис

Нежен светкав прстен, изработен од високо-квалитетно сребро 925. За секоја пригода! Прстенот не предизвикува алергии.
Тежина: 2.51 gr

Дополнителни информации

Големина на прстен

17, 17.5

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top