Сребрен 925 прстен

2.000 ден

SKU: RSE54 Категории , ,

Опис

Впечатлив сребрен прстен со циркони, за сите љубители на прстени со неправилна форма! Неможе да помине незабележан! Не предизвикува алергии!

Дополнителни информации

Големина на прстен

17.5

Scroll to Top