Сребрен 925 прстен

1.400 ден

SKU: RSE31 Категории , ,

Опис

Блескав прстен опкружен со циркони, изработен од високо-квалитетно сребро 925! Идеален за Вас или подарок. Прстенот не предизвикува алергии.

Дополнителни информации

Големина на прстен

17.5, 18, 18.5

Scroll to Top