Сребрен 925 прстен

1.200 ден

SKU: PRS7 Категории ,

Опис

Елегантен сребрен прстен со вметнат кристал помеѓу два обрачи.
Тежина: 2.70 gr

Дополнителни информации

Големина на прстен

19

Scroll to Top