Сребрен 925 прстен – позлата

1.200 ден

Опис

Нежен сребрен прстен со позлата и багет кристали
Тежина: 1.56 gr

Дополнителни информации

Големина на прстен

16.5, 17.5

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top