Сребрени 925 обетки

1.750 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 115EAR Категории , ,

Опис

Сребрени обетки со циркони. За Вас или подарок! Обетките не предизвикуваат алергии. Накит за секоја пригода! Сребро 925.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top