Сребрен 925 прстен

2.000 ден

SKU: OKP27 Категории ,

Опис

Сребрен 925 прстен со циркони во форма на змија

Тежина: 5.56 гр

Дополнителни информации

Големина на прстен

17.5

Scroll to Top