Сребрен 925 прстен

1.250 ден

SKU: OKP22 Категории ,

Опис

Сребрен 925 прстен со циркони

Тежина: 2.15 гр

Дополнителни информации

Големина на прстен

16, 17.5, 18

Scroll to Top