Сребрен 925 прстен

1.400 ден

SKU: AP39 Категории ,

Опис

Сребрен 925 прстен со циркони
Тежина:  2.85   гр

Прстенот е водоотпорен и не кородира.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top