Сребрен 925 прстен – Емералд

1.850 ден

Опис

Сребрен прстен со полускапоцениот камен Емералд е впечатлив избор за стилска елегантност.
Среброто придонесува свежина и класа, додека Емералдот, со својата зелена боја и блескавост, додава доза романтика и луксуз. Овој накит е одличен избор како завршен додаток за специјални прилики или како елегантен дневен детал за подигнување на секојдневниот изглед.

Накитот не предизвикува алергии.

Дополнителни информации

Големина на прстен

18.5

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top