0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производAP25
Достапност 5 на залиха

1.400 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони
Тежина:  3.50   гр

Прстенот е водоотпорен и не кородира.

Back to Top
Product has been added to your cart