0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производAP20
Достапност 1 на залиха

840 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрен 925 прстен , големината на прстенот се подесува.
Тежина:  3.60   гр

Прстенот е водоотпорен и не кородира.

Вратете се на почетокот
Производот е додаден во вашата кошничка