Сребрен 925 прстен – позлата

1.500 ден

2 на залиха

SKU: AP17 Категории , ,

Опис

Сребрен 925 прстен со позлата и циркон, големината на прстенот се подесува.
Тежина:  2.74   гр

Прстенот е водоотпорен и не кородира.

Scroll to Top