Сребрен 925 прстен

1.800 ден

SKU: OKP19 Категории ,

Опис

Сребрен 925 прстен со црни циркони

Тежина: 3.15 гр

Дополнителни информации

Големина на прстен

17, 17.5, 18, 18.5

Scroll to Top