Сребрен 925 прстен

1.400 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: AP13 Категории , ,

Опис

Сребрен 925 прстен , големината на прстенот се подесува.
Тежина:  2.21 гр

Прстенот е водоотпорен и не кородира.

Scroll to Top