Сребрен 925 прстен

1.000 ден

Нема на залиха

Опис

Нежен прстен, изработен од сребро 925 во форма на цвет со ситни циркони и еден поголем кружен циркон. Големината на прстенот се подесува. Прстенот не предизвикува алергии.

Scroll to Top