0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP13
Достапност 4 на залиха

1.400 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони

Тежина:   2.23 gr

Големина на прстен

17.5, 18.5

Back to Top
Product has been added to your cart