0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производ2142
Достапност 1 на залиха

800 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 прстен со розе позлата и циркони
Тежина: 1.25 гр
Големина

17

Back to Top
Product has been added to your cart