Сребрен 925 прстен

1.000 ден

Опис

Нежен сребрен прстен во форма на срце со циркони. Идеален за Вас или подарок. Прстенот не предизвикува алергии. Сребро 925.

Дополнителни информации

Големина на прстен

16.5, 17.5

Scroll to Top