Сребрен 925 прстен

1.100 ден

Опис

Нежен тинејџерски сребрен прстен со цветчиња. Идеален за Вас или подарок. Прстенот не предизвикува алергии. Сребро 925.
Тежина: 2 gr

Дополнителни информации

Големина на прстен

16.5, 17.5

Scroll to Top