Сребрен 925 прстен

1.200 ден

SKU: 2RNG Категории , ,

Опис

Високо-квалитетен сребрен прстен со вметнат кристал во кружна форма. Идеален за секојдневна употреба, одличен за Вас или подарок. Прстенот е хипоалерген.

Дополнителни информации

Големина на прстен

17, 17.5

Scroll to Top