0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3096
Достапност 2 на залиха

700 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче, должината на ланчето се прилагодува.
Обемот на привезокот е 9 mm.

Тежина: 1,68 гр

Back to Top
Product has been added to your cart