0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ1850
Достапност 1 на залиха

1.850 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено ланче со циркони.Должината на ланчето е 45 cm.
Тежина: 5 gr

Back to Top
Product has been added to your cart