Сребрено 925 ланче

1.800 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 6171 Категории ,

Опис

Сребрено 925 ланче со плав циркон, должината се подесува , обемот на привезокот е 1 cm
Тежина: 3,55 гр
Scroll to Top