0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ6168
Достапност 1 на залиха

1.995 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрено 925 ланче со розе позлата , должината на ланчето се подесува , обемот на привезокот е 2 cm.
Тежина:  6,25 гр
Back to Top
Product has been added to your cart