Сребрено 925 ланче – розе позлата – Handmade

2.400 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрено 925 ланче со розе позлата и циркони , должината на ланчето се подесува. Обемот на привезокот е 1.5 cm
Тежина: 5 гр
Scroll to Top