Сребрено 925 ланче – розе позлата – Handmade

39,05 

1 на залиха

SKU: 6153 Категории , ,

Опис

Сребрено 925 ланче со розе позлата и циркони , должината на ланчето се подесува. Обемот на привезокот е 1.5 cm
Тежина: 5 гр
EUR Евра
Scroll to Top