Сребрено 925 ланче – розе позлата – Handmade

2.700 ден

Нема на залиха

Опис

Сребрено 925 ланче со розе позлата и циркони , рачно изработено , должината на ланчето се подесува , обемот на привезокот е 3.3 cm
Тежина: 5,65 гр
Scroll to Top