Сребрено 925 ланче – розе позлата – Handmade

43,93 

1 на залиха

SKU: 6173 Категории , ,

Опис

Сребрено 925 ланче со розе позлата и циркони , рачно изработено , должината на ланчето се подесува , обемот на привезокот е 3.3 cm
Тежина: 5,65 гр
Преведи
EUR Евра
Scroll to Top