Сребрено 925 ланче

3.850 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: LAJ3 Категории ,

Опис

Сребрено ланче со циркони во форма на срце со стакло и циркони што мрдаат. Должината на ланчето се подесува.
Тежина: 8.83 gr

Scroll to Top