Сребрено 925 ланче

3.100 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: LJ21 Категории ,

Опис

Сребрено ланче со циркони и ѕвездички во стакло што мрдаат.Должината на ланчето се подесува.
Teжина: 8.60 gr

Scroll to Top