Сребрено 925 ланче

17,90 

1 на залиха

SKU: LAN139 Категории ,

Опис

Сребрено минималистичко ланче во форма на срце со црвен кристал. Должината се подесува.

Вие исто така би сакале…

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top