Сребрено 925 ланче

2.800 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: LJ24 Категории ,

Опис

Сребрено ланче со циркони во стакло што мрдаат.Должината на ланчето се подесува.
Teжина: 7.70 gr

Scroll to Top