Сребренo 925 ланче

1.200 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Нежно сребрено ланче со кристали во форма на срце и јагодка. Должината се подесува.
Тежина: 2.10 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top