0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производLJ17
Достапност 1 на залиха

1.500 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено ланче со циркони во форма на солза, должината на ланчето се подесува.
Тежина:  4.70   gr

Back to Top
Product has been added to your cart