0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3103
Достапност 2 на залиха

750 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче, должината на ланчето е прилагодива.
Обем на привезокот 7 mm

Тежина: 1,65 гр

Back to Top
Product has been added to your cart