Сребрено 925 ланче

14,64 

1 на залиха

SKU: 3064 Категорија

Опис

Сребрено 925  ланче со циркони во форма на цвеќе , должината на ланчето се подесува.
Тежина: 2,05 гр

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top