0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3109
Достапност 3 на залиха

700 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче, должината на ланчето е прилагодива.
Големина на привезокот: Висина 2,5 cm , ширина 1,2 cm

Тежина: 3,40 гр

Вратете се на почетокот
Производот е додаден во вашата кошничка