0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3129
Достапност 1 на залиха

840 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче, должината на ланчето е прилагодива.
Големина на привезокот: Висина 1,5 cm , ширина 3 cm

Тежина: 2,92 гр

Back to Top
Product has been added to your cart