Сребренo 925 ланче

1.150 ден

1 на залиха

Опис

Нежно сребрено ланче во форма на пеперутка,а половината со ситни циркони. Должината на ланчето се подесува.
Тежина: 2.12 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top