0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3040
Достапност 2 на залиха

900 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925  ланче со шарени циркони , должината на ланчето се подесува.
Тежина: 2,23 гр

Back to Top
Product has been added to your cart