Сребрена 925 детска нараквица

950 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 3101S Категории ,

Опис

Сребрена 925 детска нараквица, должината на нараквицата е 14 cm.

Тежина: 2.10 гр

Scroll to Top