Сребрено 925 ланче – позлата

1.550 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 3119G Категории ,

Опис

Сребрено 925 ланче со позлата и циркони, должината на ланчето е прилагодива.
Oбемот на привезокот е 1,5 cm

Тежина: 3,60  гр

Scroll to Top