Сребрено 925 ланче – Сафир

2.000 ден

Нема на залиха

Опис

Сребрено ланче со полускапоцен камен Сафир во коцкеста форма опкружен со ситни кристали.
Со својата вредност и привлекателност, накитот со Сафир е вечен симбол на класа.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top