Сребрено 925 ланче – Сафир

2.750 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрено ланче со полускапоцен камен Сафир во овална форма опкружен со ситни кристали.
Со својата вредност и привлекателност, накитот со Сафир е вечен симбол на класа.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top