Сребрено 925 ланче – Аквамарин

2.000 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрениот накит со полускапоцениот камен Аквамарин носи со себе впечатлива леснота и освежувачки блесок. Со својата нежна, плава боја, Аквамаринот е симбол на спокојство и хармонија. Овој вид накит е идеален за додавање на женствен и елегантен допир на било кој аутфит, било тоа за специјална прилика или за секојдневна употреба.

Накитот не предизвикува алергии.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top