Сребрено 925 ланче

14,64 

3 на залиха

SKU: 3021 Категорија

Опис

Сребрено 925  ланче со циркони во форма на Мини Маус , должината на ланчето се подесува.
Тежина: 2,63 гр

EUR Евра
Scroll to Top