Сребрено 925 ланче

2.300 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: LO13 Категории ,

Опис

Елегантно сребрено ланче со кристал, должината на синџирот е 45 cm со опција да се смени.
Тежина: 5.30 gr

Scroll to Top